ÇILGINTÜRKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇILGINTÜRKLER

Dostluk ve Kardeşliğin Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
*
ByKadir
Admin
Admin

ByKadir

*

*

14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde! Vide
MesajKonu: 14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde! 14 yaşında iğrenç ilişkiler içinde! Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 8:38 pm

* *
18 Şubat 2009 Çarşamba 14:02
Başında ne anne var ne baba... Yol göstereni olmamış, doğruyla yanlışı kimse ona öğretmemiş... Sonucunda ise yok olan bir genç kız..

Bursa'da babasından boşanan annesinin ikinci evliği yapmasından sonra anneannesi ile yaşayan 14 yaşındaki G.İ. kendisine tecavüz etmekle şuçlanan 4 kişiden davacı olmadı. G.İ. mahkeme sonrası "Hadi eve gidelim' diyen annesine, "Ben özgürlüğümü doya doya yaşamak istiyorum. Seninle gelmeyeceğim" diyerek karşı çıktı.

Bursa'da geçen Ekim ayında evden kaçan G.İ.'ye, yardımcı olmak vadiyle çeşitli tarihlerde tecavüz ettikleri öne sürülen tutuklu sanıklar Arif Tekin (24), Abdulbasit Seyrek (25) ile tutuksuz yargılanan Murat Tunç (21) ve İbrahim Barin'in (18) yargılanmasına 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı.

CİNSEL İLİŞKİYİ KENDİM İSTEDİM
Haklarında `Küçük yaştaki kız çocuğuna tecavüz' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istenen tutuklu ve tutuksuz sanıklar suçlamayı kabul etmeyip, "Biz onunla cinsel ilişkiye girdik. Fakat zorla olmadı. Kendi isteğiyle gerçekleşti" dedi. Mahkemede hazır bulunan G.İ. de, ilk verdiği ifadenin aksine, sanıklardan şikayetçi olmadığını, girdikleri ilişkinin ise kendi rızasıyla gerçekleştiğini söyledi. Mahkeme, duruşmayı eksik evrakların beklenmesi, tanıkların dinlenmesi için ertelerken, tutuklu sanıkların tahliye istemini kabul etmedi
* *

http://cilginturkler.eniyiforum.net
Teşekkür Et

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası